Uluslararası hava taşımacılığındaki ihracat, ithalat ve transit malları hem tarifeli hem de charter uçuşlarda en güvenilir taşıyıcıların katılımıyla organize ediyoruz. Malların hava yoluyla taşınması, hava taşımacılığı veya hava taşımacılığı teslimi olarak adlandırılır.

Sırasıyla, hava taşımacılığı aşağıdaki tiplere ayrılır:

Genel Taşımacılık (basit ulaşım), varış noktasına teslimatın gerçekleştirilmesi (sadece bir ülke veya şehir havaalanına teslimatı değil, daha sonra hava yoluyla veya müşteriye kara yoluyla teslimatı da içeren) (depo), hizmet müşterisinin taşınan malların sahibi olması şartıyla. “Genel Taşımacılığın” ana avantajı, yüksek hız ve teslimatın güvenilirliğidir.

İlişkili hava taşımacılığı, gerekli yöne doğru giden serbest taşımacılığın (veya uçakta mevcut yükleme alanının) kullanılmasını içeren bir hava kargo teslimatı türüdür. Bu tür trafiğin avantajı genellikle düşük nakliye maliyetidir.

Konsolide Taşımacılık, tek parça veya küçük ölçekli sevkiyatların en yaygın taşıma şeklidir. Bu durumda, mallar geçici depolama için (genellikle havaalanı deposunda) farklı gönderenlerden (toplanan ve saklanan) konsolide edilir ve optimum miktarlarına ulaştıklarında gönderilir. Genellikle bu yöntem, malların uzun mesafelerde taşınması için uygundur, bununla birlikte havaalanı deposundaki depolama süresi hesaba katıldığında, kara veya deniz yoluyla yapılan teslimatlara kıyasla teslimatı çok daha hızlı yapabilir.

Filog Logistics'in dünya çapında geniş bir ortak ağı vardır (hem havayolu şirketlerini hem karayolu taşımacılığına sahip ortakları hem de gemi sahibi şirketleri içerir). Tüm bunlar, yalnızca müşterilerimizin kargo teslimatı için en iyi rotayı ve en iyi ücreti seçmemize değil, aynı zamanda müşterinin gereksinimlerine göre alternatif bir teslimat yolu da sunmamıza olanak tanıyor.

Bu site AnkaPlus Kurumsal Web Tasarım Paket sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.